השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

השאירו פרטים ונחזור אליכם תוך שעתיים (בשעות הפעילות)

הפעלה לקבוצות

צוות זיקית מתמחה בהפעלות מאורגנת למבקרים המגיעים יחד כקבוצה לאתר כמו גם לקבוצות המבלות יחד בכל מקום אחר בארץ. אתם מוזמנים לתאם הפעלה אשר נתפור במיוחד עבורכם לפי מאפייניהם הייחודיים של חברי הקבוצה שלכם.
הפעלות לקבוצות ניתן לקיים באתר זיקית עצמו או בכל אתר לבחירתכם כאשר צוות המפעילים שלנו דואגים להביא עימם את כל הדרוש.

הפעלות לקבוצות מתאימות לעובדים המבלים יחד יום גיבוש או יום כייף, לקבוצות של תלמידים בטיול, לסטודנטים הלומדים יחד ומגיעים באופן מאורגן מטעם המוסד האקדמי, לצוותי הוראה, קבוצות מטעם ארגוני עובדים, לחניכים בתנועות נוער, לחברי סגל הדרכה, קבוצות של מכרים, חברים ובני משפחה החוגגים אירוע כלשהו כגון יום הולדת, יום נישואים, בר/בת מצווה וכד'.
בזיקית אנו מצוידים בכל הדרוש על מנת לתכנן, לארגן ולקיים, באתר עצמו או בכל אתר אחר לבחירתכם, הפעלות שחברי הקבוצה שלכם יזכרו וידברו עליהן זמן רב.

הפעלה לקבוצות בזיקית

מה בתוכנית?


אנו בזיקית יודעים איך להפעיל קבוצות כך שכולם נוטלים חלק בהתרחשויות, נסחפים, מבלים ופעמים רבות מגלים שהם מסוגלים ליותר מכפי שהם עצמם סברו תחילה.
חשוב להדגיש כי אנו ערוכים להגיע עם כל הציוד הדרוש לכל מקום בו אתם מתכננים לבלות יחד, בין אם מדובר בשטח פתוח או אזור מקורה, בפארק, בחיק הטבע, חוף הים, בבית העסק עצמו, במוסד הלימודים, במפעל, בפנים או בחוץ. כמובן שתמיד ניתן לבחור לקיים הפעלה לקבוצות המגיעות לבקר בפארק זיקית עצמו.

על שלל האטרקציות שאנו משלבים בהפעלות לקבוצות נמנים פיינטבול, לייזר טאג ומני אתגרים קבוצתיים.
מגוון האטרקציות שנוכל להציע הוא עצום, הצוות שלנו ידע לתכנן יחד עימכם את ההפעלה המתאימה ביותר לחברי הקבוצה שלכם, מרגע זה כל שנותר לכם הוא לדאוג שכולם יגיעו. אנו מצידנו נכין את כל הציוד, נפרוש, נתדרך, נדרבן כשצריך, נלהיב, נדאג שכולם ישתתפו, ייהנו וירוויחו מן הערך המוסף הרב שהפעלות לקבוצות מביאות עימן.

לא רק כיף

הפעלות לקבוצות מבית זיקית הן תמיד מהנות, מאתגרות, מיוחדות ומותירות רושם אולם לצד כל הכיף, הצחוק וההנאה להפעלות שכאלה ערך מוסף חשוב. עובדים למשל יעמיקו את ההיכרות עם חבריהם לעבודה וילמדו דרכים לשתף פעולה ולהתמודד יחד עם אתגרים, כתוצאה מכך יעילות העבודה משתפרת ותפוקת צוות העובדים תעלה בהתאם.

הנכם מוזמנים לפנות אלינו אם אתם מעוניינים לספק לקבוצת עובדים, חברים, בני משפחה, חברים לספסל הלימודים, אנשי צוות או בני כל קבוצה אחרת, חוויה שונה, מלהיבה, מהנה ומאתגרת.
נשמח לספר לכם על האטרקציות וההפעלות השונות שנוכל להציע, לשמוע מכם על מאפייני הקבוצה שלכם ומטרות שתרצו להשיג תוך כדי משחק והתמודדות עם האתגרים שנציב מולכם. יחד נתפור עבורכם הפעלה שתתאים בדיוק לקבוצה שלכם, כזו שתספק לחברי הקבוצה חוויה מהנה ומועילה כאחד.

פעילות ODT

everest credit