השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

השאירו פרטים ונחזור אליכם תוך שעתיים (בשעות הפעילות)

גיבוש חברות וארגונים

עבור חברות וארגונים אנו בזיקית מציעים שלל אפשרויות להפעלות מובנות יותר או פחות, הכול בהתאם למאפייני המשתתפים והמטרות שאתם מעוניינים להשיג. כך למשל נוכל לתכנן עמכם ולקיים עבורכם יום גיבוש לצוות עובדים המשלב לא רק פורקן משגרת העבודה ובילוי יחד אלא גם עם ערך מוסף רב בצידו בדמות שיפור יכולת שיתוף הפעולה והעמקת מחויבות העובדים לארגון.

גיבוש לחברות וארגונים

בעבר לא נהגו חברות וארגונים להשקיע תשומת לב רבה לשביעות רצון העובדים, למידה בה הם חשים מחויבים להצלחת הארגון, עד כמה הם רואים עצמם שייכים והאם מתפתח הווי חברתי בין העובדים. מקובל היה להפריד בין מקום העבודה והחיים הפרטיים והיחס לעובדים ולחברי ארגונים היה בהתאם.
ככל שהתפתח תחום משאבי האנוש חלחלה ההכרה כי חשוב שחברות וארגונים ישקיע בעובדים ויקנו להם תחושה שמוקירים ומעריכים אותם. קיום מפגשים דוגמת ימי גיבוש וימי כייף הם דרך מצוינת להעניק לעובדים מעבר למה שחוזי העבודה מחייבים ולגרום להם להבין כי טובתם חשובה לארגון.

בזיקית אנו מודעים היטב לחשיבותם של פעילויות יזומות של בילוי זמן יחד מחוץ למסגרת השגרתית. אנו מצויים בעמדה מצוינת לסייע לחברות וארגונים המעוניינים להשקיע בעובדיהם תוך הפקת הרווח הטמון בהשקעה שכזו.

בילוי וגיבוש שתועלת ישירה לצידם

פעילות פנאי, גיבוש והווי שמקיימים ארגונים וחברות בכוחה לא רק לשפר את שביעות הרצון בקרב כוח האדם אלא גם להגביר את הרצון לתרום להצלחת הארגון תוך חיזוק תחושת השייכות, העמקת ההיכרות בין העובדים ושיפור יכולת שיתוף הפעולה ביניהם.

מחקרים רבים נערכו אודות התועלת שצומחת לארגונים המקפידים לקיים באופן סדיר פעילויות כגון ימי כייף, ימי גיבוש, טיולים, סדנאות, הרצאות העשרה ופעילויות נוספות כגון אלה שאינן קשורות ישירות למשימות עימן נדרשים חברי הארגון, עובדים ומנהלים כאחד, להתמודד באופן שוטף במסגרת תפקידם.

כיום כבר ידוע היטב כי חשוב להשקיע בכוח האדם כדי להבטיח עובדים מרוצים, המזדהים עם החברה וחשים שהם חשובים, בעלי ערך ושתרומתם אינה מתקבלת כמובנת מאליה. עובדים שכאלה עושים מלאכתם טוב יותר, פעמים רבות אף מעל ומעבר למצופה מהם.

פעילות מהנה, מאתגרת ובעלת ערך מוסף

בין אם תבחרו להגיע אל אתר זיקית עצמו או שצוות מפעילים מטעמנו יגיע אליכם, אנו בזיקית נדע לתכנן ולקיים עבור החברה או הארגון שלכם פעילות שתהיה מלהיבה, שונה, מאתגרת ומעל הכול – מהנה.
בילוי והנאה הם נדבך הכרחי אולם הארגון צפוי להרוויח הרבה יותר מאשר רק כייף לעובדים, כך למשל התמודדות משותפת עם משימות מאתגרות תניב שיפור ביכולת שיתוף הפעולה, העמקת ההיכרות בין חברי הארגון תוביל ל"משפחתיות" המגבירה את תחושת השייכות והופכת את העובדים לאכפתיים יותר הן כלפי חבריהם לעבודה והן כלפי הארגון.

בין שלל הפעילויות שאנו ערוכים להציע לחברות וארגונים נמנים משחקי פיינטבול משלל סוגים, משחקי לייזר טאג, משימות קבוצתיות מאתגרות ועוד.

everest credit