השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

השאירו פרטים ונחזור אליכם תוך שעתיים (בשעות הפעילות)

תיירות צבאית

אחת התכונות הייחודיות של מדינת ישראל, הקטנה והאמיצה, היא היכולות הצבאיות שלה. כל אוהד ישראל מכיר את התמונה מעוררת הפטריוטיות, של חייל צבוע פנים, במדי חאקי, מוכן כולו לקרב.


תיירים רבים מתעניינים באותה חוויה צבאית, "צברית", קשוחה וייחודית, בתחושת האדרנלין הזורם בגוף בנוף הישראלי הפראי, ובעבודת הצוות הנעשית בתוך עולם "קרבי" של ארץ למודת מלחמות.

זיקית מאפשרת פעילות לתיירים בסגנון החוויה הצבאית – פעילות שנמשכת על פני מספר שעות ועד יום שלם, במהלכה נתחלק לצוותים, ננווט, נלמד להילחם, ואפילו נוכל להילחם זה בזה או לבצע משימות צבאיות. השמיים הם הגבול, והצוות המנוסה של זיקית ישמח להתאים עבור קבוצת התיירים שלכם כל פעילות שתתאים להם. אז קדימה, להסתער!

זיקית מציעה – פעילות לתיירים בסגנון החוויה הצבאית

זיקית הינה גוף מנוסה ומקצועי בתחום של תיירות צבאית ופעילויות אקסטרים המדמות שדה קרב – והכל, בסביבה בטוחה, תוך שימוש בעזרים מקצועיים ומתקדמים, ובתנאים מוגנים. החוויה מאפשרת גם עבור תיירים, היכרות טובה יותר לא רק עם נופי הארץ אלא גם עם תחושת העבודה בצוות המאפיינת כל כך את החיילים בישראל, ואת הפעילות המהירה, המאתגרת (פיזית וגם מנטאלית) והמקפיצה, של לוחמה בשטח פתוח או בשטח בנוי.

חוויה צבאית אמיתית בליווי שיאפשר תרגול בטוח וכיפי

צוות המפעילים של זיקית מורכב מאנשי מקצוע שידריכו, ילוו, יתמכו ויאפשרו פעילות בטוחה תוך שימוש נכון בכל העזרים והנאה מרובה מן האתגר. כל פעילות תיירות צבאית מלווה בידי צוות מיומן, שהכין את הפעילות מבעוד מועד, ידריך את כל המשתתפים ויוודא שכולם חובשים את ציוד המגן הנדרש בצורה נכונה. הצוות ילווה את הקבוצה לאורך כל הפעילות להבטחת מקסימום כיף והתרגשות במינימום סיכון.

אנחנו מתאימים את עצמנו אליכם

אם אתם קבוצה המגיעה מחו"ל בתאריכים ידועים מראש, המחפשת פעילות ישראלית צבאית לתיירים, אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר – צוות המקצוענים של זיקית יפעל להבנה מעמיקה של מאפייני החברים בקבוצה ויתאים עבורכם פעילות צבאית על פי השפה, הכושר הגופני, הרצון והיכולת של כל המשתתפים.

everest credit