השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

השאירו פרטים ונחזור אליכם תוך שעתיים (בשעות הפעילות)

יום גיבוש

בשנים האחרונות, אנחנו רואים יותר ויותר ארגונים שמגלים מחוייבות ליצירת אווירה ארגונית שהיא לא רק תומכת עבודה יעילה מצד העובדים, אלא כזו שמייצרת כיף לעובדים.

אחרי הכל, כולנו נמצאים לעיתים במשרד למשך שעות ארוכות, וכבר הוכח באין-ספור מחקרים, כי עובדים ש"מרגישים בבית" בארגון, נוטים לגלות אחריות רבה יותר כלפי צרכי הארגון, לשמור על העבודה שלהם ולא להחליף עבודות לעיתים קרובות מידי, לעבוד כתף אל כתף עם שאר העובדים – מה שמעודד סביבת עבודה בריאה, יעילה ונעימה.

ימי גיבש לעובדים הינה דרך נפלאה להוציא את העובדים מהשגרה, לעזור להם להתרענן, ליצור גיבוש, אחדות וחברויות בין העובדים, ולקשור את הארגון עם חוויות חיוביות שיזכרו על ידי העובדים למשך שנים ארוכות.

זו הסיבה, שארגונים מקפידים לערוך ימי גיבוש באופן קבוע. אנחנו ממליצים גם לארגון שלכם, לשקול קיום של ימי כיף לעובדים – יום כיף וגיבוש לא חייב להיות כרוך במאמץ גדול מצד ההנהלה – טלפון אחד ל'זיקית' ואתם מסודרים!

מה יש בימי כיף לחברות ולעובדים?

ימי כיף לקבוצות מבוגרים (עובדים, מועמדים, צוותים או קבוצות עניין) מכילים שילוב מנצח בין פעילויות ורגעי מנוחה / מחשבה / התרגעות. בדרך כלל, הפעילויות המתוכננות בכאלה ימי כיף לעובדים, תומכות ברעיון הכללי של מתכנני יום הכיף.

נושאים כמו גיבוש צוות פעולה, זיהוי מנהלים פוטנציאליים, עבודה משותפת ותלות הדדית, עירור היצירתיות וחשיבה מחוץ לקופסה, ועוד רבים אחרים – הינם נושאים שמסביבם נבנות פעילויות ODT במהלך ימי הגיבוש לעובדים.

לכן, במהלך ימי הגיבוש נוכל ליהנות מתחרויות של בודדים ושל צוותים, המשולבים בחידות מההווי בארגון, אתגרים פיזיים ואתגרים המצריכים שיתוף פעולה.
בין הפעילויות, ניתן ליצור פינות של התרגעות על הדשא, ו/או סדנאות חווייתיות לאלה שפחות מעוניינים באקשן של הפעלות האקסטרים (כמו למשל פינות עיסוי, סדנאות יותר מילוליות או עמדה מפנקת עם כיבוד ושתייה).

תכנון מקצועי, קפדני ומושכל של יום כיף לקבוצות ייקח בחשבון את מאפייני הקבוצה ואת מטרות יום הגיבוש שלכם. בואו לבלות איתנו!
התקשרו אלינו עוד היום, וקבלו הצעה התפורה בדיוק לפי הצרכים שלכם!

יום גיבוש בזיקית

everest credit