השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

השאירו פרטים ונחזור אליכם תוך שעתיים (בשעות הפעילות)

 

פיינטבול זיקית

 

חברת זיקית מובילה בתחום הפיינטבול כבר שני עשורים!

לחברה מגרש מיועד לפיינטבול ביער השלום בירושלים המציע אפשרות למגוון סוגי משחק: 'כיבוש הדגל', 'שומרי הראש',
'השורד האחרון' ועוד כמו כן מבצעת החברה משחקי פיינטבול בשטח (בהתאם לתנאי הבטיחות) משחקי לייזר טאג ומשחקי גיבוש ODT והפעלות גיבוש נוספות בכל הארץ.

קצת עלינו

קצת היסטוריה: חברת זיקית הוקמה בשנות ה90 של המאה הקודמת כחברה להדרכות (זיקית הדרכות) החברה ביצעה בעיקר אימוני פיינטבול לצוותי כוננות ויחידות אבטחה. בהמשך התרחבה פעילות החברה להפעלות חוויה וגיבוש לנוער וכן ביצוע ימי כיף לקבוצות של עובדים כחלק מיום גיבוש.

בשנת 2006 רכשה החברה את 'פיינטבול ירושלים' שהיה ממוקם במושב אורה (פיינטבול אורה) והקימה אתר בקיבוץ רמת רחל. בהמשך עבר האתר המרכזי של החברה ליער השלום (במיקומו הנוכחי) כשבמקביל הפעילה החברה את 'פיינטבול בית שמש' אתר פיינטבול מגניב שהיה ממוקם בא.ת. הר טוב.

קרא עוד

פיינטבול באתר זיקית

צוות זיקית הינו מן המומחים בארץ בתחום ומקיים משחקי פיינטבול ביער ירושלים וכן בשטח בהתאם לתנאי הבטיחות, לקבוצות מזדמנות או לקבוצות מאורגנות בהזמנה מראש. ציוד הפיינטבול של חברת זיקית הינו מתקדם מאוד ומורכב מהחברות המובילות בתחום וכולל: מסכת מיגון לראש, נשק חצי אוטומאטי (של חברת Tippman) שכפ"צ – מגן חזה וגב המשולב עם מגן צוואר ואשכים.

כמו כן כדורי צבע בהתאם לכמות אותה תרצו (הכמות המומלצת היא לפחות 100 כדור).

רובה הפיינטבול יורה כדורי צבע על ידי שימוש בלחץ אויר כך שהנפגעים "מסומנים" לאחר שכדור הצבע פגע בהם. לאחר תדרוך שכולל הוראות בטיחות ושימוש בציוד השחקנים מתפרסים בשטח והמשחק מתחיל!!

 

הקפדה על בטיחות השחקנים

 

בניגוד אולי למה שחשבתם – בעולם  ספורט הפיינטבול נחשב מאוד בטוח ויש בו מעט מאוד תאונות (לשם השוואה – בכדורגל יש יותר!)

הסיבה לכך היא שהפעילות כוללת שימוש באמצעי מיגון מעולים כך שכל עוד משתמשים בהם אין סיבה לדאגה.

יחד עם זאת אי הקפדה על כללי הבטיחות עלול להיות מסוכן.

 

תפוס את הדגל!

 

המשחק הפופולארי במתחם של זיקית הינו משחק כיבוש הדגל – משחק שבו קבוצת המשתתפים נחלקת לשתי קבוצות
(לכל קבוצה צבע משלה) מטרת המשחק 'לגנוב את דגל' הקבוצה היריבה ולהביא אותו אל מחנה הבית שלכם. בהפעלת פיינטבול בשטח ברחבי ישראל יש עוד שני סוגי משחקים שמהנה לשחק אותם. יש מקומות שהשטח או האתר דורש אחרת והפתרון המעולה הוא מעבר למשחקים זהים ברובי לייזר טאג הבטוחים (מדובר ברובי אינפרא אדום אשר אינם מסכנים את בריאות הגוף והעיניים). כך שכמעט בכל שטח שתחפצו נוכל להקים מגרש למשחקי מלחמה. "זיקית עד הבית".

 

פיינטבול כפעילות לימי גיבוש

 

משחק הפיינטבול הוא משחק ממכר, ואהוב על קבוצות משתתפים גברים ונשים ומתאים לגיל 11 ומעלה וכמובן גם למבוגרים
מתאים מאוד ליום גיבוש בארגון או בחברה (הזדמנות לירות בבוס!!) ובעיקר ליצירת אווירה של גיבוש, אחדות, כיף וזיכרונות משותפים.
מתחם הפיינטבול של אתר זיקית יכול בהחלט להציע לכם יום כיף שלם של הרפתקה, צחוק, אדרנלין, שיתוף פעולה ובעיקר – המון המון אקשן!!

 

בואו להרפתקה שאין כמותה!

 

חושבים שאתם יכולים לעשות את זה? יכולים לארגן קבוצה ומחפשים רעיון לבילוי שיסחוף כל משתתף, אפילו אם אין קווי דמיון רבים בין האנשים בקבוצה?
בא לכם לצאת מהשגרה, לשכוח מתלאות היום, וליצור בילוי שכולו התרגשות? בואו לאירוע שכולו כיף, אנרגיות, אדרנלין ועבודת צוות, במתחם הפיינטבול של אתר זיקית בירושלים או בכל מקום שתחפצו בישראל.

everest credit