השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

השאירו פרטים ונחזור אליכם תוך שעתיים (בשעות הפעילות)

יום גיבוש לעובדים

בעבר לא הייתה ציפייה שעובדים יהיו מעוניינים להשקיע מעל ומעבר בביצוע תפקידם. בעלי עסקים ומנהלים הסתפקו בכך שעובדים ימלאו את המוטל עליהם באופן מניח את הדעת כאשר המוטיבציה היחידה המבטיחה זאת היא קבלת השכר והבטחת המשך העסקתם.
שנות התשעים הביאו עימם מהפכה של ממש בתחום ההשקעה בכוח האדם בחברות ובארגונים. בתחילה היו אלה גופים עסקיים גדולים, משרדי ממשלה, חברות ציבוריות ומוסדות אקדמיים שהפנימו את העובדה שתועלת רבה טמונה בקיום אירועים החורגים משגרת הפעילות הרגילה ושכל מטרתם היא חיזוק הקשר בין העובדים לבין עצמם ובין העובדים לארגון. כך הלכה והשתרשה הגישה לפיה יש להקצות באופן סדיר משאבים לצורך קיום פעילויות פנאי, סדנאות, הרצאות, ימי כייף וימי גיבוש לעובדים ולחברי הנהלה כאחד.

יום גיבוש לעובדים בזיקית

לנו בזיקית ניסיון עצום בתכנון וקיום ימי כייף וימי גיבוש לעובדים. לרשותנו שלל אטרקציות כגון משחקי פיינטבול, לייזר טאג,ועוד. צוות מפעילים מטעמנו יוכל גם להגיע לכל אתר בארץ לבחירתכם ולהעביר שם את יום הגיבוש תוך שימוש בציוד שנביא עימנו.

יום כיף לעובדים, מלא הנאה צרופה ובעל ערך משמעותי לארגון
בזיקית אנו יודעים שיום גיבוש לעובדים צריך לשרת במקביל שתי מטרות, העובדים צריכים ליהנות ולזכות בחוויה שיזכרו לטובה והארגון ירוויח משיפור בתפקוד העובדים הנובע מהעמקת ההיכרות ביניהם, הגברת האכפתיות, הרצון והיכולת לשתף פעולה.

כדי שיהיה מוצלח חייב יום שכזה להסב למשתתפים בו הנאה. ישנם עובדים המגיעים מלאי חששות שכן הם סבורים שיידרשו לקחת חלק בפעילות שאינה לטעמן. צוות ההדרכה המיומן שלנו יודע לזהות בנקל את מי שיש להעניק להם תמיכה ולסייע להם להיכנס לעניינים. אנו נקפיד שכולם ייהנו ויפיקו את המרב מההפעלות השונות תוך שאיש אינו חש נאלץ לבצע דברים שלא מתוך בחירה חופשית.

בזיקית אנו מודעים היטב לפוטנציאל הטמון בקיום ימי גיבוש לעובדים. בבואנו לערוך ימים שכאלה אנו מקפידים לעשות זאת לא רק תוך שימת דגש על הנאה וכייף אלא בה בעת גם על מיצוי ההזדמנות להניב תמורה מרבית לארגון.
המשימות שהעובדים מתמודדים עימן מחייבות אותם לשתף פעולה תוך שהם נחשפים לדרכים חדשות לעשות זאת. העמקת ההיכרות עם עמיתיהם לעבודה מחזקת את תחושת המשפחתיות ואת הרצון לסייע זה לזה, העובדים זוכים להרגיש חשובים, שתרומתם אינה מתקבלת כמובנת מאליה ושהארגון משקיע בהם, כל אלה מגבירים את רצון העובדים לבצע את תפקידם על הצד הטוב ביותר.

יום גיבוש לעובדים

התאמת ההפעלות למאפייניה הייחודיים של כל קבוצת עובדים
האמצעים הרבים העומדים לרשותנו, כמו גם המקצועיות והניסיון העצום שרכשנו מאפשרים לנו להתאים תוכנית מדויקת עבור כל יום גיבוש עובדים. אנו נדע לקחת בחשבון את מאפייני קבוצת העובדים שלכם ולתפור במיוחד עבורכם יום גיבוש עובדים שימקסם את ההנאה שיפיקו ממנו העובדים כמו גם את התועלת שתצמח ממנו לארגון.

 

everest credit