השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

השאירו פרטים ונחזור אליכם תוך שעתיים (בשעות הפעילות)

אימונים לכוחות הביטחון

חברת זיקית מובילה בתחום אימוני סימולציה ברובי פיינטבול – כדורי צבע
וכן באמצעים נוספים כמו רובי אינפרה אדום (הנקראים גם רובי לייזר)

בנוסף מבצעת החברה אימונים במטווחים מורשים
וכן אימונים מיוחדים להקמת צוותי כוננות ויחידות אבטחה.

חשוב לדעת:

 • לחברה ניסיון של שני עשורים באימוני צוותי כוננות בכל יישובי יו"ש וכן מכינות קדם צבאיות וכל גופי הביטחון בארץ
 • לחברה אישור עבודה (ספק מוכר) של משרד הביטחון, שב"ס ומשטרת ישראל.
 • מנהל תחום האימונים הוא מנכ"ל החברה אלחי פין (רב סרן במיל')
  מדריך ירי מוסמך באישור משרד הפנים.
 • לפרטים בנושא אימונים ניתן להתקשר לנייד: 054-2012000
  או בדוא"ל elchai@zikit.net

אימוני פיינטבול

 • +10
 • +11
 • שעה

אימוני פיינטבול

פיינטבול הוא משחק מלהיב שאין גבול לאופן בו ניתן להופכו מורכב יותר ולכזה הדורש מיומנות גבוהה יותר במגוון סוגים של לוחמה.

למעשה הפוטנציאל של אימוני פיינטבול לא חמק מעיניהם של האמונים על שיפור מיומנויותיהם של חיילי חי"ר (חיל רגלים) ובעיקר לצורך אימוני לוט"ר (לוחמה בטרור) בצבאות רבים ברחבי העולם נעשה שימוש בציוד פיינטבול לצרכי אימון כוחות מיוחדים בביצוע מגוון סוגי משימות ותרגולות כגון היתקלויות בשטח פתוח, תקיפת יעדי אויב מבוצרים, לוחמה בשטח בנוי או סבוך ועוד.

אימוני פיינטבול נערכים גם על ידי חובבי ספורט זה במטרה לשפר יכולותיהם האישיות כמו גם את האופן בו קבוצתם מתפקדת יחד כך שיוכלו להתמודד טוב יותר מול קבוצה יריבה.

אימוני פיינטבול בשטח

אימוני פיינטבול להשגת מטרות מוגדרות

פיינטבול הפך משחק אהוב במדינות כה רבות ברחבי העולם בזכות העובדה שהוא מלהיב לא רק עבור לוחמים.

פיינטבול הוא אטרקטיבי עבור כל מי שמעוניין להשתחרר וליהנות ממשחק בו יש להפעיל – כל אחד בהתאם ליכולותיו – את הגוף כמו גם את הראש, לנהוג באופן מחושב אולם בה בעת לדעת להעז ולקחת סיכונים, ולעסוק בפעילות פנאי שאין צורך ברכישת מיומנות גבוהה כדי ליהנות ממנה אולם ניתן להוסיף ולהתמקצע בה ככל שנרצה תוך שאנו מרחיבים את טווח האפשרויות שלנו לעסוק בה. ישנן מדינות בהן נערכות גם ליגות פיינטבול בין קבוצות מאורגנות.

אימוני פיינטבול נערכים כדי לשפר מיומנות שונות. כך למשל ייתכנו אימוני פיינטבול המיועדים לשפר מיומנויות לחימה בשטח פתוח של חייל בודד, של חולית חיילים או של צוות חיילי חי"ר שלם. אימוני פיינטבול מסוג אחר הם כאלה הנערכים במתקנים ייעודיים המדמים לוחמה בשטח בנוי (לש"ב)  במסגרת האימונים ניתן לפעול לחיזוק מיומנויות הלוחם הבודד (פרט) כמו גם לשיפור שיתוף הפעולה בין כל המשתתפים באימון (חוליה / צוות)

אימוני פיינטבול בשטח ובמתקנים ייעודיים

אימוני פיינטבול ניתן לערוך במתקני קבע שהוקמו במיוחד
לצורך זה, כך למשל ישנם מתקני פיינטבול המשמשים יחידות לוט"ר (לוחמה בטרור) לצרכי אימון לוחמה בשטח בנוי, לוחמה בשטח סבוך, תקיפת יעד מבוצר ועוד. אימוני פיינטבול אחרים נערכים בשטח פתוח כאשר הכסות והטופוגרפיה של שטח האימון מאפשרים התמודדות עם תנאים בלתי צפויים. (מנהרות וכד')

כאמור, אימוני פיינטבול הם דרך מצוינת לשיפור מיומנויות של לוחמים בודדים כמו גם שיפור האופן בו פועלים יחד צוותים. אימונים כאלה מבוצעים מטעם כוחות ביטחון ממשלתיים (צבא, משטרה, שב"כ, שב"ס משמר בתי המשפט ועוד), מטעם גופי אבטחה פרטיים ולעיתים אף מטעם מי שעוסקים בפיינטבול כספורט.

אימוני פיינטבול בשטח

שיפור מיומנות לחימה באמצעות פיינטבול

השימוש ברובי פיינטבול לאימון הינו ייחודי בעיקר היות ובאמצעות רובי הפיינטבול ניתן להדגיש את חשיבות עבודת הפרט הנכונה (למשל עמידה נכונה ב'זיג' ובפתח) וכאשר מישהו נפגע אפשר לנתח את הסיבה לכך (בניגוד לשימוש בערכות 'מיילס' או 'לייזר טאג' שלא מאפשרות ניתוח כזה)

everest credit