השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

השאירו פרטים ונחזור אליכם תוך שעתיים (בשעות הפעילות)

הקמת אתרי פיינטבול

חברת זיקית הינה החברה המובילה בישראל בהקמת פארקים ואתרים לפעילויות אתגריות. בזיקית תכנון האתר, המתקנים והפארקים מתבססים על ניסיון עצמי (החברה מפעילה מגוון רחב של פעילויות אתגריות ופארקים) המגיע מתוך המשחק עצמו.

רוצה להקים אתר פיינטבול? חושב לפתוח עסק צבעוני ומהנה ולהיות בעליו של מתקן משחקי פיינטבול ? אם התשובות חיוביות חשוב לשאול את עצמך את השאלות הבאות:

א. מה הידע והניסיון שלך ברישוי עסקים, בעיקר עסקים הדורשים אישורים מיוחדים ?
ב. האם תקני הבטיחות המחמירים מתקיימים במתקן או באתר המתוכנן ?
ג. כיצד ניתן לנצל את תווי השטח באתר או במתקן באופן מיטבי ליצירת מגרש משחק מאתגר ומהנה ?
ד. מהו הציוד הדרוש, להקמה ואיזה מהספקים הוא טוב והוגן ?
ה. מהם הנהלים לפעילות ובוודאי לתחזוקה השוטפת באתרי פיינטבול ?
הניסיון והידע של זיקית בליווי והקמת אתרי פיינטבול ומתקנים אתגריים מעניק לך את התשתית הטובה ביותר ליצירה של אתר מקצועי, בטיחותי ובעיקר מהנה.
לפרטים נוספים ניתן לפנות לאלחי פין בדוא"ל elchai@zikit.net או במספר הטלפון 054-2012000.

פיינטבול הוא משחק שהפך פופולארי ברחבי העולם, מדובר בפעילות מהנה לא רק עבור מי שנוטים לחבב "משחקי מלחמה" (בעלי רקע כלוחמים בצבא למשל) אלא למעשה עבור כל מי שמעוניינים להשתחרר ולאפשר לעצמם לשחק משחק אתגרי ומלא אדרנלין, ב'משחק מלחמה' משוכלל בו יש לנסות לפגוע כדור צבע ביריב תוך שאנו נמנעים מלהיפגע בעצמנו.

על פי רוב מתקיימים משחקי פיינטבול באתרים שהוכשרו לצורך כך. הקמת אתר פיינטבול מקצועי דורש ידע וניסיון, אתר שהוקם באופן מוצלח יכול לשגשג במקום בו אתר שמוקם באופן חובבני ייכשל.

שלושת הפעולות המחייבות:
א. בדיקה והתאמה
ב. מודולרי ומשתנה
ג. איכות, הקפדה ובטיחות

בדיקת השטח והתאמת הדרישות להקמת אתר פיינטבול

ראשית חוכמה בכל הקשור בהקמת אתרי פיינטבול היא לדעת לנצל את מאפייניו הייחודיים של האזור עליו יוקם האתר החדש. פיינטבול הוא משחק רב גוני, ניתן לשחק פיינטבול בשטח פתוח עליו מעט מאוד מקומות מסתור (כמה גבעות, מספר חביות וכמה עצים) או בתוך מתקן מקורה ומשוכלל הכולל קירות, מבנים, רחובות, דמויות קופצות, גרמי מדרגות, גגות, מגדלים ועוד.

חברת זיקית מכירה היטב את תחום הפיינטבול וצברה ניסיון בהפעלה, בתכנון ובהקמה של אתרי פיינטבול משלל סוגים בכמה מקומות ברחבי הארץ. בדיקת אפשרות להקמת אתר פיינטבול חדש יכלול בדיקת סטטוס הקרקע, התאמת המגרש מבחינה בטיחותית, התאמה של הקמת אתר פיינטבול לדרישות מחלקת רישוי עסקים במועצה המקומית / אזורית או בעירייה

אם מדובר בשטח שעליו מעט מאוד צמחייה ומבנים הרי שיש להקפיד להוסיף די אלמנטים שיוכלו לשמש מחסות. יש לתכנן מראש אלו סוגים של משחקי פיינטבול יערכו באתר הממוקם ולדאוג ליצור שטח בעל מאפיינים מתאימים.

משחקי פיינטבול בזיקית

אתר מודולרי אתרי פיינטבול רבגוניים

אין ספק שפיינטבול הוא משחק המסב הנאה רבה למשתתפים בו. אולם, כדי למקסם את הפוטנציאל של אתר פיינטבול למשוך אליו קהל יש להשכיל ולהפוך אותו לאתר רבגוני, אתר שניתן לשחק בו באופן שונה בכל פעם שמבקרים בו.שימוש במתקנים מסוימים ועיצוב המאפשר שינוי ומשחק מפעם לפעם הופך קבוצת שחקנים הבאים לפעילות אחת וזהו לקבוצה של לקוחות הבאים יחד ובנפרד לחוויות שונות, "לקרבות מגוונים".

אין פלא שבאתרי פיינטבול רבים ניתן למצוא אזור המדמה שטח עירוני בנוי לצד מגרש עליו מעט מחסות וחורשת עצים קטנה. פעמים אחרות יעשה שימוש במיני מתקנים מתנפחים ועצמים ניידים (חביות וצמיגים למשל) כדי להציב אלמנטים בשטח שבלעדיהם היה נותר חשוף מדי.

איכות הקפדה ובטיחות תכנון קפדני וביצוע איכותי

כדי להצליח במלאכת הקמת אתרי פיינטבול יש לבססה על תכנון מדוקדק וקפדני במסגרתו יוחלט כיצד להשקיע באופן היעיל ביותר את התקציב העומד לרשות מקימי האתר החדש.

רק לאחר שהונחה תוכנית מפורטת ניתן לעבור לשלב הביצוע. כל מי שהתנסה במשחק פיינטבול יודע כמה חשוב שהאתר בו נערך המשחק יהיה כזה המספק תנאים מתאימים.

כדי להבטיח שאתר פיינטבול חדש יהיה כזה בו ניתן לקיים משחקים מן הסוגים אותם רוצים בעלי המתקן להציע לקהל חשוב מאוד שהקמת האתר תימסר לידי מי שלהם הידע, הניסיון והמקצועיות הדרושים על מנת להבטיח הקמת אתרי פיינטבול מלהיבים.

הקמה של אתר פיינטבול יכולה להיות חוויה מהנה או כאב ראש רציני, לאתר איכותי, מקצועי ובטיחותי – אנחנו כאן בשבילך.

everest credit