השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

השאירו פרטים ונחזור אליכם תוך שעתיים (בשעות הפעילות)

פיינטבול ירושלים

משחק הפיינטבול הוא ללא ספק חוויה אתגרית מהמעולות הקיימות היום בעולם. מדובר במערכה דו צדדית (דו"צ) עם ערכות פיינטבול – כדורי צבע שנורים "מכלי נשק" המופעלים בלחץ אוויר. ישנם ערכות מדגמים שונים הפופולארי ביותר של חברת טיפמן (Tippman) חצי אוטומט או אוטומאט. הערכות כולם בעלי נתונים דומים: מהירות לוע של כ-100 מטר בשניה (360 קמ"ש) טווח יעיל של כ-35 מטר, חיבור מחסנית של 200 כדורי צבע (יש גם קטנות של 49 או 60 כדור) משחקי פיינטבול ניתן לבצע באתר המיועד לכך (ועם תאורה מתאימה אפשר גם בלילה) וכן בכל יער או חורשה למעט שמורות טבע ובהתאם
לתנאי הבטיחות.
המשחק הנפוץ ביותר בפיינטבול הוא משחק 'כיבוש הדגל' – 'Capture the Flag' מטרת המשחק: 'לתפוס' את הדגל של הקבוצה היריבה ולהביאה לבסיס הקבוצה שלך. כללי המשחק מותאמים לגיל המשתתפים וניתן לשנות את כללי המשחק
לפי בקשת הקבוצה.
בחברת זיקית מקפידים על כללי משחק פשוטים של פיינטבול במטרה להחזיר מהר ככל האפשר שחקן ש'נפגע' למשחק. כל משתתף מקבל ערכת מיגון אישית הכוללת: מסכת מגן לראש, שכפ"צ – מגן חזה וגב ומגן אשכים.
הקבוצה מקבלת תדריך בטיחות והסבר על כללי המשחק של פיינטבול זיקית וכמובן ערכה אישית עם כדורי צבע.

אתר הפיינטבול המרכזי של זיקית 'פיינטבול ירושלים' ממוקם ביער השלום האתר כולל מתחם משחק בשטח פתוח ויכול להכיל עד 30 משתתפים בו זמנית.
כמו כן ניתן להזמין משחק פיינטבול לביצוע בשטח בכל חורשה או יער בהתאם לתנאי הבטיחות. חשוב לציין שזיקית מפעילה משחקי פיינטבול, לייזר טאג, ODT ועוד פעילויות אתגריות בכל רחבי ארץ ישראל.

 

משחק פיינטבול

  • +10
  • +11
  • שעה

משחק פיינטבול - חוויה עם אדרנלין

מחפשים שינוי אווירה אמיתי? פעילות אקשן אמיתית, מלאה דרמה, אדרנלין ועבודת צוות?

משחק פיינטבול הוא בדיוק הדבר שאתם צריכים!

משחק פיינטבול, אחת החוויות האתגריות, המהפנטות, המושכות והפופולאריות בפארקי אקסטרים בארץ ובעולם, מציע "משחק מלחמה", לוחמה "כמעט" אמיתית שבה כל לוחם מצוייד במגנים וברובה שיורה כדורי צבע בשימוש בלחץ אוויר. מתחלקים לקבוצות, לובשים מגנים, מקבלים הדרכה קצרה ו… יוצאים לשטח!

קצת פרטים טכניים

משחקי פיינטבול נערכים בחורש, ביער השלום שבירושלים או ברחבי הארץ, בהתאם למיקום שנוח לך. שטח המשחק שלנו יכול להכיל עד 30 שחקנים בו זמנית, וכללי המשחק הם קבועים, אם כי ניתן להכניס בהם שינויים לטובת מטרת האירוע וכדומה. המשחק הפופולארי ביותר הוא משחק "כיבוש הדגל", בו קבוצה צריכה למצוא ו"לכבוש" את דגל הקבוצה היריבה.

לפני תחילת המשחק מקבלת הקבוצה הדרכה בנוגע לכללי המשחק. כל שחקן מקבל ערכת מגן אישית, הכוללת מסיכת מגן לראש, ומגנים לגוף. בהמשך, יקבל כל שחקן את הרובה וערכת כדורי הצבע שלו, והשחקנים מתפרסים בשטח המשחק.

זה ממכר!

אנשים פרטיים, קבוצות וארגונים רבים נהנים ממשחקי פיינטבול כמשחק שובר שגרה. היתרונות הם רבים – עבודת צוות וקירבה לחברי הקבוצה, פעילות אקשן סוחפת באמת, עם המון שימוש בגוף וגם המון מחשבה ותכנון למשחק הפיינטבול טקטיקות קרב, כמו גם היכרות חדשה עם אנשים שכבר חשבתם שאתם מכירים היטב.

התוצאה – יצירת חברויות חדשות, היכרות עם תכונות שיש בכם ולא ידעתם, היכרות עם תכונות המנהיגות, הכריזמה, עבודת הצוות והיכולות של אלה שנלחמתם לצידם, ואולי הכי חשוב – המון, המון כיף, וזיכרונות משותפים שלא יישכחו!

פיינטבול בימי גיבוש לעובדים

דרך הכי כיפית לשחק פיינטבול היא עם קבוצה שמגיעה מראש לשחק ביחד. כך, קבוצות עובדים או קבוצות מאורגנות (בדרך כלל של בין עשרה לשלושים שחקנים בכל משחק) נהנות לא פעם ממשחק פיינטבול שלעיתים משולב במשחקים והפעלות נוספות ליצירת יום כיף וגיבוש מלא.

פיינטבול לילדים

ילדים מתים על זה. החל מגיל 11 מוזמנים הקטנים שלכם לחבוש קסדה, ללבוש מגני גוף, לקחת לידיהם רובה פיינטבול ולצאת למלחמה! משחקי הפיינטבול לילדים מתוכננים בהתאם, עם כללים פשוטים, אפשרות נוחה להיכנס שוב למשחק לאחר שנפסלת, והכי חשוב – הזדמנות נהדרת לשחרר אגרסיות, לצעוק, להתקיף, לנצח, ולהשתולל

פיינטבול עם זיקית – בחרו בטובים ביותר בתחום!

צוות המקצוענים של 'זיקית' מתמחה בהפעלות פיינטבול בשטחים פתוחים בכל הארץ מים סוף ועד לראש הנקרה. בנוסף יש לזיקית מספר מתקנים ואתרים קבועים שלה, כמו המתחם בירושלים.

אנחנו מצויידים בכלי המשחק הטובים ביותר בשוק, עם רובים חצי אוטומטיים ומחסניות של 200 כדורים (או פחות, על פי ההזמנה).

המדריכים בפעילות הינם מקצועיים, מנוסים ובעלי היכרות טובה מאוד עם כלי הלוחמה (מעבר להכשרתם בזיקית מדובר בבוגרי יחידות מיוחדות), וישמחו להדריך, להסביר וללוות כל שחקן על פי הצורך.

everest credit