השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

השאירו פרטים ונחזור אליכם תוך שעתיים (בשעות הפעילות)

גיבוש מנהלים

כיום כבר ברור וידוע כי חברות וארגונים המשקיעים בקיום אירועים כגון טיולים, סדנאות, מפגשים, ערבי תרבות וכו' שמטרתם לתרום לגיבוש צוותי עובדים והנהלה זוכים לשיפור ביעילות ההתנהלות בארגון, עליה בתפוקה, הגברת שביעות הרצון בקרב העובדים, חיזוק תחושת השייכות, האחריות האישית, האכפתיות ועוד.
ארגונים משלל סוגים וגדלים, החל מחברות פרטיות קטנות, דרך מגוון מוסדות ממשלתיים וכלה בתאגידי ענק המעסיקים מאות ואלפי עובדים נוהגים להקצות דרך קבע משאבים לקיום פעילות הוואי, גיבוש ושיפור מיומנויות לקבוצות שונות מקרב צוות העובדים וההנהלה.

גיבוש מנהלים
אנו בזיקית מכירים בחשיבות ובפוטנציאל הגדול הטמון בהשקעה בכוח האדם בארגון. באמתחתנו שלל הפעלות שכבר הוכיחו עצמן כמוצלחות במיוחד עבור ימי גיבוש מנהלים ובמקביל צוות ההדרכה שלנו שוקד כל העת על פיתוח הפעלות חדשות. הודות לאמצעים שברשותנו, לידע המקצועי והניסיון הרב שרכשנו, אנו מצויים בעמדה מצוינת להציע גם לכם תוכניות ייחודיות לימי גיבוש מנהלים, תוכניות שיאפשרו להשיג את המרב מימים כאלה הן מבחינת ההנאה למשתתפים והן מבחינת ערכם לארגון.

 

פיתוח יכולות שיתוף פעולה והתמודדות עם אתגרים
מנהלים הם מובילי דרך, תפקידם מחייב אותם לדעת לכוון, לפקח, לפתור בעיות ולשמש דוגמא אישית לכפופים להם כמו גם לפעול בשיתוף פעולה עם עמיתיהם וליישם הנחיות שהם מקבלים מן הממונעים עליהם. מנהלים טובים יודעים כי הם יכולים ללמוד ולהשתפר כל העת.
בסדנת גיבוש מנהלים מבית זיקית יידרשו חברי קבוצת המנהלים להתמודד יחד עם מגוון משימות מאתגרות. כך זוכים המשתתפים בהזדמנות לבחון את יכולותיהם, לרכוש כלים חדשים, לסגל דפוסי מחשבה חדשים ויעילים, להעמיק את ההיכרות עם עמיתיהם ולשפר את יכולת שיתוף הפעולה עימם.

סדנת גיבוש מנהלים

התאמה מדויקת לאופי הקבוצה ומטרות קיום הפעילות
אנו בזיקית יודעים כי אין קבוצת מנהלים אחת הזהה לרעותה. לכל ארגון וחברה מאפיינים משלהם ולמרות שיש דמיון בתכונות שנדרשות ממנהלים בכלל הרי שניתן וצריך לשקוד על תוכנית פרטנית של הפעלות עבור כל יום גיבוש מנהלים מסוים כך שישרתו באופן מיטבי את המטרות לשמן הוא מתקיים.
בבואנו להפיק עבורכם יום גיבוש מנהלים צוות ההדרכה שלנו יבקש לקבל פרטים כלליים אודות הארגון, תפקידם של המנהלים שישתתפו ביום הגיבוש ואופיים. רק לאחר שיש בידינו את מלוא הנתונים נפנה לבחירת ההפעלות המתאימות ביותר מבין שלל אלה העומדות לרשותנו.

קבוצות רבות של מנהלים משלל סוגי ארגונים וחברות כבר זכו להשתתף ביום גיבוש מנהלים של זיקית. אנו חשים סיפוק עצום כשאנו שומעים פעם אחר פעם עד כמה יום הגיבוש שהעברנו תרם והביא לשינוי, לייעול ולשיפור.
נשמח לשמוע מכם על מה תרצו שיום הגיבוש למנהלים שלכם ישיג עבור הארגון או החברה שלכם. יחד נוכל לבנות מתכונת מנצחת ממנה יפיקו המשתתפים הנאה מרובה תוך שהם רוכשים כלים שימושיים חדשים, מחזקים כישורים רצויים, מתוודעים טוב יותר לעמיתיהם, לומדים לשתף פעולה, לפתור יחד בעיות כמו גם להעמיק תחושת שייכות ואת הרצון לתרום ולבצע את תפקידם על הצד הטוב ביותר.

everest credit