השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

השאירו פרטים ונחזור אליכם תוך שעתיים (בשעות הפעילות)

משחקי ניווט סלולארי

ניווט סלולרי – בואו להיות צוות מנצח בפעילויות אקסטרים בסגנון "המרוץ למליון"

אתר זיקית, מן המובילים בארץ, בפעילויות אקסטרים מציע אתגר חדש, הרפתקה בסגנון ייחודי שכל המשתתפים פשוט מתלהבים ממנה – הרפתקה של ניווט סלולרי!
מדובר בפעילות מגבשת, מאתגרת, בסגנון המרוץ למליון. במהלך הפעילות, המשתתפים נחלקים לצוותים ומקבלים אתגרים עד להגעתם לנקודת הסיום.

ניווט סלולרי – מתאים לימי גיבוש עובדים, פעילויות ODT, או יום כיף עם המשפחה המורחבת

במהלך ההרפתקה של משחקי ניווט סלולרי יותאם ויוכן עבורכם מסלול לניווט, כאשר לכל אורכו יוטמנו רמזים ומשימות, המצריכות מחשבה, תעוזה, וחשיבה מחוץ לקופסה.
טרם תחילת ההרפתקה, תחולקו לצוותים. הצוותים יכולים להיות של שני אנשים או יותר, והמסלול, כמו גם נקודות הפעילות, הרמזים והמשימות, יתוכננו במיוחד עבורכם, עם התאמה לסוג, גיל, ואופי המשתתפים. ניתן כמובן להוסיף עניין למשימות על ידי חידות, בדיחות, משימות והומור מן ההווי במשרד או בבית.
את הניווט הסלולרי תבצעו בסביבה בטוחה ותוך השגחה של אנשי הצוות המקצועי מטעם זיקית. המנצח, כמובן, הוא הצוות שיגיע ראשון לנקודת הסיום!

שילוב מנצח של קידמה עם אתגר וכיף…

לאורך כל הניווט תהיה זמינה עבורכם אפליקציה ייחודית שתעקוב אחר ההתקדמות שלכם במסלול. בתוך האפליקציה תוכלו לקבל רמזים בנוגע לניווט ולמשימות, ולבדוק ולעקוב אחר מצבכם מבחינת ביצוע המשימות והתנועה לאורך המסלול.

יצירתיות, מוטיבציה, ו… עבודת צוות!

הניווט הסלולארי הינו פעילות אקסטרים הדורשת לא רק יכולות אישיות, אלא היא דורשת, מטפחת ומשרישה יכולות של עבודת צוות. רק הצוות שיעבוד בשיתוף פעולה פורה, יצליח לבצע את המשימות בצורה הטובה, המהירה, והיעילה ביותר, לפענח את כל הרמזים ובסיומו של יום מאתגר ומאושר – להגיע ראשון אל נקודת הסיום!

לוגו יש לאןהניווט הסלולארי נעשה בשיתוף פעולה עם חברת יש לאן

פעילות משחקי ניווט יש לאן

 

הליווי של זיקית – יבטיח משחקי ניווט סלולרי שמתאימים לכם בדיוק!

אנשי המקצוע של זיקית הינם מיומנים בתכנון, ביצוע, הדרכה, וליווי של משחקי ניווט סלולרי לקבוצות שונות.

עם כל קבוצה שמגיעה לפעילויות אקסטרים מתוכננות מראש, לימי גיבוש או פעילויות ODT, אנחנו שמחים להכין תכנית פעילות מדוקדקת, הכוללת התייחסות אישית לצרכי כל קבוצה, שהם תמיד שונים וייחודיים. תכנון מוקפד של מסלול משחק הניווט הסלולרי יאפשר התאמה טובה של תכני הפעילות למשתתפים, הן מבחינת יכולות פיזיות של כל המשתתפים והן מבחינת עבודת צוות, העצמה, ואתגר.

התכנון הדקדקני שייעשה בתשומת לב, יבטיח שכל משתתף ומשתתפת יבלו את יומם בריצה מלאת מוטיבציה אל עבר נקודת הסיום – ושיום הגיבוש הזה יהיה האחד שהעובדים בארגון פשוט לא יפסיקו לדבר עליו!

צרו עימנו קשר וקבלו את כל הפרטים
צוות זיקית ממתין לטלפון מכם, וישמח לתכנן וללוות את הצוות אל משחק ניווט מסעיר, הרפתקני, כיפי, מעצים, ומעורר עבודת צוות וחיבור בין אנשים.
התקשרו עוד היום לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית!

 

everest credit