השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

השאירו פרטים ונחזור אליכם תוך שעתיים (בשעות הפעילות)

לייזר טאג בשטח

לייזר טאג מאפשר לקהל גדול ומגוון ליהנות ממשחק בו המשתתפים מנסים לפגוע באמצעות קרן אור לייזר אינפרה אדומה ביריביהם בעוד הם עצמם עושים הכול כדי שלא יפגעו בעצמם.

חשוב מאוד להדגיש כי לייזר טאג הוא משחק בטוח לחלוטין שכן קרני האור הנורות מן הנשקים המשמשים במשחק אינן יכולות להסב נזק בשום צורה שהיא, כולל אם הן מאירות ישירות אל תוך עינו של משתתף במשחק.

קל ופשוט יותר להשתתף במשחק לייזר טאג מאשר במשחק פיינטבול, זאת משום שבפיינטבול חשים חבטה מסוימת כשכדור צבע פוגע, לעומת לייזר טאג בו רק הציוד מודיע לנו שנפגענו ואיננו חשים זאת בעצמנו כלל.

בנוסף, רובה הפיינטבול הוא כבד יותר ומעט מסובך יותר לתפעול ביחס לרובה הלייזר טאג. באופן כללי משחק לייזר טאג הוא פחות תובעני מבחינה פיזית, אם כי גם פיינטבול יכול להיערך באופן שאינו מחייב להזיע ולהתנשף.

יוצא איפה שלייזר טאג בשטח מתאים לקהל מגוון מכל הגילאים כך שכדאי לשקול לקיים פעילות כזו שבכוחה להפוך כל אירוע בשטח (טיול, יום כייף, יום גיבוש עובדים וכד') למיוחד וזכור לטובה.

לייזר טאג במתקן ייעודי ובשטח

ניתן לשחק לייזר טאג (מאנגלית "lazer tag" דהיינו "תופסת לייזר") במתקן שהוקם במיוחד לצורך כך או בכל שטח שהוא לאחר שהובא אליו והוצב בו הציוד הדרוש.
למעשה כל שנחוץ על מנת לשחק לייזר טאג הוא את רובי המשחק כאשר כולם טעונים, מאופסים ומסונכרנים כיאות ביניהם בהתאם לחלוקת המשתתפים לקבוצות.

עם זאת, בטרם מתחילים לשחק לייזר טאג בשטח חשוב לוודא שהאזור המיועד למשחק מקנה אפשרויות מספיקות לתפיסת מחסות וביצוע משימות שעורכי המשחק מתכננים להטיל על המשתתפים.

לייזר טאג בשטח עם זיקית

באירועים, בימי גיבוש לעובדים, בטיולים מטעם מוסדות לימוד, תנועות נוער ועוד

מכיוון שניתן לקיים משחק לייזר טאג בשטח כמעט בכל מקום שהוא, כדאי לקחת אפשרות קיום משחק כזה בחשבון בעת תכנון פעילות כגון יום גיבוש לעובדים, טיול כיתתי/שכבתי, יציאה למחנה מטעם תנועת נוער, הפקת אירוע בחיק הטבע (מסיבת יום הולדת למשל) ועוד.
משחק לייזר טאג הוא דרך מצוינת לשלהב, לשמח, לעודד שיתוף פעולה ובאופן כללי ליצור חוויות ולהותיר רושם על מי שזכו להשתתף בפעילות.

חשוב שהארגון יימסר לידי מי שלהם הניסיון, הידע המקצועי והציוד הדרוש

כדי להבטיח שפעילות לייזר טאג בשטח אכן תשיג את מטרותיה (כשבראשן כמובן הסבת מירב ההנאה למשתתפים) הכרחי למסור את מלאכת הארגון, ההכנה והביצוע בפועל למי שבאמתחתם הניסיון והידע המקצועי הדרושים כמו גם ציוד איכותי, תקין ומטופל כהלכה.

פניה אל חברה מקצועית המתמחה בסוג זה של אטרקציות תבטיח שמשחק הלייזר טאג בשטח שאתם מעוניינים שיתקיים באירוע שלכם אכן יהיה כזה שהמשתתפים בו יתלהבו ממנו, בין אם זוהי להם הפעם הראשונה שהם משחקים לייזר טאג ובין אם כבר השתתפו במשחקים כאלה בעבר, בשטח פתוח או במתקן מקורה.

 

  • +10
  • +8
  • שעתיים
everest credit